Škoda bazar

Škoda 110 R je osobní automobil v provedení kupé, jehož konstrukce a podvozek vychází z oblíbeného sedanu Škoda 110. Tento vůz byl sice vyráběn v letech 1970 až 1980 československou automobilkou, ale i v dnešní době mohou sběratelé a automobilový nadšenci najít v bazarech inzerát ve znění prodám Škoda 110R nebo Škoda 110R na prodej. Přestože se ve srovnání s dnešními automobily jedná o staré auto, je Škoda 110R velmi prodejným vozidlem a to především v bazarech.
Každý vášnivý motorista ocení precizní provedení kapalinou chlazeného čtyřtaktního čtyřválce, který je umístěn za zadní nápravou a dosahuje výkonu 45,6 kW při 5250 ot/min, což aerodynamické karoserii vozu umožňuje dosažení rychlosti až 140 km/h.
Interiér je vybaven dvojicí pohodlných sportovních sedaček, které lze jednoduše posunovat a jejich opěradla sklápět. Vzadu jsou další dvě nouzová místa, přístupná po sklopení opěradel předních sedaček. Palubní deska Škody 110R je vybavena všemi potřebnými ukazateli – tachometrem, otáčkoměrem, palivoměrem, teploměrem a tlakoměrem oleje.

Další typy Škodovek najdete zde.