Volkswagen bazar

Automobilku Volkswagen se proslavil především prodej auta Volkswagen Brouk s původním označením Volkswagen Typ 1. Již v počátcích návrhů měl být tento vůz určen jako lidový vůz, tedy auto pro všechny. V roce 1998 představil VW nástupce tohoto vozu označovaný jako New Beetle. Nový brouk je postaven na podvozku Volkswagen Golfu IV a designem navazuje na původního Brouka.
V České Republice stejně jako po celé Evropě je tento typ auta velmi oblíbený a jeho prodej pokračuje i přes to, že automobilka již auto nevyrábí. Volkswagen Brouka je možné sehnat v autobazarech, které nabízejí kromě tohoto typu i další ojeté vozy Volkswagen. Volkswagen Brouk je jedním z nejprodávanějších vozů všech dob a kromě prodeje Volkswagen Brouků nabízejí české bazary s ojetými vozy i náhradní díly na tento druh Volkswagenu.
Oblíbenost Volkswagen Brouka trvá i dodnes, protože patřil a patří k nejlevnějším ojetým vozům Volkswagen na trhu. Navíc díky jednoduché konstrukci, vyžaduje minimální údržbu a servis. Volkswagen Brouk se vyznačuje vysokou spolehlivostí, nezaměnitelným a přitažlivým designem, který zaujme většinu motoristů.